Geoblog.pl    Izka    Podróże    Azja Płd-Wsch 2011    Singapur

Singapur

Singapur
Singapur, Singapur

Na kilka dni nasze drogi rozeszły się: Ania i Zbyszek są w Malezji, a ja w Singapurze u dzieci i teraz jedyne co jest ważne, to nacieszyć się nimi, tak na zapas, żeby starczyło do następnego spotkania. Z Zosią wprowadziłyśmy dziś nieco zamieszania, bo umówione z Asia na sushi pomyliłyśmy susharnie - my objadałyśmy się w jednej, a Asia czekała w drugiej. Ja odzwyczajona od używania telefonu w Wietnamie i Kambodży zostawiłam beztrosko komórkę w domu. Skończyło się dobrze, odnalazłyśmy się w tej wielkomiejskiej dżungli.

miłka
miłka - 2011-10-28 18:34
Buziaki dla Zosi i jej rodziców. Szczególne , bo urodzinowe- aby nasza Zosia zawsze była taka radosna i szczęśliwa jak teraz :-))))

krysia piorko
krysia piorko - 2011-10-28 20:50
Ja też przesylam gorące pozdrowienia.Buziaki dla wszystkich.

Zosia
Zosia - 2011-10-29 03:39
Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia! Pozdrówcie wszystkich znajomych od nas ;)
A teraz zmykamy na basen, z babcią, która będzie się uczyć pływania, nareszcie! ;)

Miau
Miau - 2011-10-31 21:04
Droga Zosiu! A ja dzisiaj byłam w Słupsku u mojej cioci Zosi i babci Zosi ( na cmentarzu niestety)
Może Tobie uda się nauczyć Izunię pływać i będzie się pluskała razem z Mirusiem I Krysią z Bałtyku. Wyobraź sobie,że w tym roku nawet Karol wszedł do morza parę razy.
Pozdrowienia od Cętka, Prążka, Speedy, Mruczka, Bronka i Simbusi

Izka